Tomáš Steiner zvítězil v Moravském Krumlově a Lukáš Soural tam doběhl čtvrtý

Tomáš Steiner zvítězil v Moravském Krumlově a Lukáš Soural tam doběhl čtvrtý

V sobotu pokračovala Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje v Hranicích Horským během a my ta u toho taky byli. A odpoledne se běžel také závod v Moravském Krumlově.

Hranice

Na Horský běh do Hranic jsme se rozjeli opět proběhnout v rámci tréninku a za ideálního počasí na nové trati se nám tam slušně dařilo.

Lucie Kolmašová se po zranění docela rychle rozběhává. V nabité kategorii žen navíc na docela náročné kopcovité trati doběhla na šestém místě.

Marie Hynštová potom vybojovala druhé místo mezi ženami nad 50 let, kam bohužel již pěkných pár let nepatří, ale nějak pořadatelé zapomínají vyhlásit starší kategorie žen.

Zdeněk Kolmaš má pořádně naběhané. Na dvou okruzích trasy předvedl výborný výkon a v našlapané kategorii mužů nad 40 let doběhl na 12. místě.

No a já se taky vydal na trať v rámci výklusu, protože to stejně teď holt jinak nejde a překvapivě to stačilo na třetí místo mezi muži nad 60 let. Historie se neptá, že ostatní borci nepřijeli, tak mi ta bedna prostě zbyla.

Moravský Krumlov

V Krumlovské běhu se mezi muži běhalo pořádně rychle. Skvělým časem tam zvítězil Tomáš Steiner.

Také Lukáš Soural běžel výborně. I on předvedl parádní výkon a vyneslo mu to čtvrté místo celkově a mezi čtyřicátníky pak skončil druhý.

Znojmo

V pátečním Nočním běhu ve Znojmě na trati dlouhé jen 3,6 km pak Lukáš Soural exceloval, protože tam s přehledem zvítězil.

Sice nás běželo poskrovnu, ale o to víc vynikají všechny výsledky.