Petr Fochler vybojoval třetí místo v Loučné nad Desnou a Petr Halas s dětmi řádil na Slovensku

Petr Fochler vybojoval třetí místo v Loučné nad Desnou a Petr Halas s dětmi řádil na Slovensku

Ještě tu máme zbývající sobotní závody, které nám přinesly úspěchy, tak je potřeba je také patřičně zviditelnit a ocenit.

Loučná na Desnou

V rámci dne Horské služby se běžel v Loučné nad Desnou Běh na tři kameny. Běžely se dvě trati 8 km a 15,5 km.

Petr Fochler se v přípravě na Jesenický půlmaraton rozhodl pro delší trať. Vzdálenost a převýšení bylo vybráno dle vzdálenosti, kterou u horské služby požadují po zájemcích zaběhnout pod 1:20. Vzhledem ke vzdálenosti a převýšení asi 535 m rozběhl Petr závod rozumně vyplatilo se mu to.

V konkurenci špičkových horských běžců dokázal doběhnout na třetím místě absolutně navíc ve skvělém čase pod 1:10, takže do Horské služby by ho přijali.

Plavecký Mikuláš

Petr Halas tam vyrazil i s dětmi na Malokarpatský kros, běžel tam i Lukáš Soural, jak jsem již informoval včera.

Matěj Halas opět zabojoval, když v kategorii dorostenců obsadil třetí místo.

Anežka Halasová si vedla ještě lépe, mezi juniorkami dokonce vyhrála.

A Petr Halas tentokrát zůstal těsně pod stupni vítězů, protože doběhl na čtvrtém místě v kategorii mužů nad 50 let.

Tento víkend byl tedy bohatý na výsledky, tak věřím, že v tom budeme pokračovat dál.